TIP: Výměna ///M loga na BMW kolech

Většina modelů BMW od 90. let vybavených sportovním M Paketem nebo plnohodnotné modely M mají sadu kol s ikonickým emblemem /// M motorsport.

Tento emblem měří 10 mm na výšku a 18 mm na šířku. Na mnoha vozidlech s vysokým počtem najetých kilometrů je emblem vybledlý, poškrábaný nebo dokonce zcela chybí. Snadný způsob, jak uvést kolo zpět do původního stavu, je výměna. Proces výměny je jednoduchý, protože se jedná pouze o nálepku.

 

1691-1_znak-dokol-m_1

Pokud je vaše logo s trikolorou a logem M na kole BMW stále na svém místě, ale je opotřebované, stačí jej utrhnout prsty a sloupnout. Po odstranění použijte odmasťovač, čistič brzd nebo jiný čistič s alkoholem k odstranění zbytků lepidla. Před aplikací nového emblému se ujistěte, že je povrch zcela čistý a dostatečně odmaštěný.

Aplikujte nový emblém odlepením krycí psáky na zadní straně. Dbejte na to, abyste se části, která lepí nedotkli prsty. Pokud se na zadní stranu dostane nějaká mastnota nebo nečistota, znak se k disku zcela nepřichytí. Ujistěte se, že jste nainstalovali ///M emblém ve správném směru -> horní částí M musí být nejblíže středu kola. (občas jej někdo nalepí jako W///)

Kde lze tento emblem koupit?

M-power samolepka do kol OEM 36112228660

 

buy+bmw+tyres - Cheap Online Shopping -