Formulář pro odstoupení od smlouvy


V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ do objednávky), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí. Zboží tedy není možné do 14 kalendáčních dnů vrátit.

Pro rychlé vyřízení doporučujeme, aby vrácené zboží splňovalo následující podmínky:
- zboží je nepoužité
- zboží je nepoškozené
- zboží nebylo zákazníkem smontováno
- je zabalené nejlépe v původním obalu

Pokud bude zboží zasláno prodávajícímu na dobírku, zásilka nebude přijata. Náklady spojené s vrácením zboží nese výlučně kupující. Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží. Přepravní štítek nesmí být nalepený na originálním obalu dílu. Zboží musí být vždy zabaleno v další krabici nebo obálce.

Se zbožím prosím zasílejte vyplněný formulář, kde uvedete mimo jiné i číslo Vaší objednávky a číslo účtu na něž požadujete zaslat platbu za vrácené zboží.

Při vrácení zboží Vás prosíme o přiložení dokladu o koupi zboží a důsledné zabalení zásilky, aby nemohlo dojít k poškození jejího obsahu. V případě, že dojde k poškození zboží během přepravy, může být částka ponížena až o plnou výši.

Výjimky: podle § 1837 občanského zákoníku není možné mimo jiné vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu nebo bylo individuálně objednáno nebo zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím.

Tento formulář slouží pro účely vrácení zboží zakoupené v e-shopu www.bawodeal.cz

Adresa pro vrácení zboží:

BAWODEAL.CZ
Emílie Dvořákové 69
41501 TEPLICE
+420 603 989 211

Formulář ke stažení v pdf naleznete ZDE