Nuke Guys INTERIOR Bundle - Sada na čištění interiéru a oken

Novinka
Značka: Nuke Guys
1 100 Kč
4-6 pracovních dní
2ks mikrovláknových utěrek a efektivní čistič na všechny skleněné povrchy, okna nebo zrcátka, který nezanechává šmouhy. K tou čistící přípravek na všechny interiérové povrchy se sadou mikroutěrek a detailingovým štětcem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUKE GUYS BAVARIA
INTERIOR Cleaning Kit

Sada čističe na okna a hned 2 ks mikrovláknových utěrek. Zaručujeme dokonale čísté okno beze šmouh!
Ve výhodném balíčku je dále sada 5ks mikroutěrek, detailingový štětec a hlavně efektivní čistič všech interiérových povrchů.

  Nuke Guys SEE THROUGH - Čistič oken (500ml)
  Už je konec problémům s čištěním oken. See Through (čti: sí trů) zvládá tento úkol s naprostou lehkostí, čištění oken se stane opět radostí.
  Tento profesionální produkt nezanechává na okně šmouhy, použití je snadné a bezpečné na všechny povrchy.

  Nuke Guys SEE THROUGH - Sada 2ks mikroutěrek na sklo 35 x 35 cm (450GSM)
  Mikrovláknové utěrky vaflovité struktury vhodné k použití na čištění všech skleněných povrchů (okna, zrcátka, světla a pod.).

  Nuke Guys INNENREINIGER - Čistič interiéru (500ml)
  Velmi účinný čistič všech povrchů v interiéru automobilu. Je vhodný na všechny plastové části a přístrojové desky, obložení, plastové lišty, čalounění, stropnice, textilní povrchy a dokonce i kůži nebo LCD displeje. Nečistoty odstraní až do hloubky pórů a zanechává v interiéru svěží vůni. Odstraňuje nečistoty jako jsou zbytky jídla, usazeniny od cigaret nebo stopy po nejrůznějších tekutinách.

  Nuke Guys ASPHALTLIEBE - Sada 5ks mikroutěrek 40 x 40 cm (380GSM)
  Balení 5 univerzálních utěrek z mikrovlákna, které jsou ideální pro čištění disků kol, motorového prostoru, chromu, dílů z nerezové oceli, plastů a dalších interiérových částí automobilu.

  Nuke Guys Pinsel Small - Detailingový štětec
  Detailingový štětec Nuke Guys - dokonalý nástroje k důkladnému čištění těžko přístupných míst uvnitř i venku automobilu.
  Ideální pro čištění otvorů ventilace, spár v interiéru a úzkých míst v exteriéru vozidla.
  Díky dlouhým, měkkým a chemicky odolným štětinám je štětec vhodný i pro čištění disků kol. Měkké štětiny štětce zajišťují šetrné použití bez poškrábání.

  Sada obsahuje:

   


  Inspirujeme automobilové nadšence a detailery v jejich životním stylu. Naše produkty mají šmrnc, který dodá vašemu vozu potřebnou jistotu.

  V naší nabídce najdete výběr těch nejpotřebnějších přípravků pro každodení péči o exteriér i interiér vašeho vozu. Automšampony, impregnaci na pneumatiky, rychlý detailer, čistič interiéru, přípravek na čištění polstrování, čistič na okna, aktivní pěnu, čistič na kola s barevnou indikací a univerzální čistič na všechny povrchy, to vše a ještě víc máme v nabídce.

  Chybět samozřejmě nesmí ani detailingové příslušenství, takže mycí houby a rukavice, mikrovláknové utěrky a sušící ručníky, detailingové štětce a detailingové kbelíky. A pro opravdové fanoušky značky máme i merch v podobě triček a mikin.

  Všechny naše přípravky jsou vyrobeny v Německu!

  Naše společnost je přímým dovozcem značky Nuke Guys Bavaria do České republiky!

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
  Hmotnost: 1.1 kg
  Objem: 500
  Hustota mikrovláken: 380, 450

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: