Nuke Guys FELGEN & REIFEN Bundle - Sada na čištění disků a impregnaci pneumatik

Novinka
Značka: Nuke Guys
1 300 Kč
4-6 pracovních dní
Sada obsahuje vysoce účinný čistič na disky kol a balíček mycí rukavice a malého sušícího ručníku s vysokou gramáží mikrovláken. K tomu dostanete i detailingový štětec a aplikační houbičku k aplikaci impregnace na pneumatiky, která je také součástí sady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUKE GUYS BAVARIA
FELGEN & REIFEN Bundle

Sada obsahuje efektivní čistič na kola, který se při kontaktu s brzdovým prachem zabarvuje do fialové barvy.
Pro více znečištěná kola je v sadě i mycí rukavice z žinylkových vláken a také mikrovláknový ručník pro usušení kol.

Čistič FELGENGEL:
Tento silný čistič má gelovou konzistenci, lépe ulpí na povrchu. Při kontaktu s železitými částicemi se zabarvuje do fialova. I když má silné čistící vlastnosti i tak je stále pH neutrální. Může být bez obav použit na lakované i leštěné ráfky.

Rukavice CHENILLE:
Měkká mycí rukavice ze 100% Mikrovlákna. Dokonale odstraní všechny nečistoty, kontamináty a silniční špínu z povrchu karosérie automobilu. Rukavice je tvořena jemnými žinylkovými vlákny, která jsou šetrná a nepoškrábou lak. Rukavice nepouští vlákna, má neuvěřitelnou absrobci mycího roztoku vody s šamponem a díky elastické manžetě se sní pracuje velice snadno.

Ručník GAMMA DRYER:
Jeden z nejlepších velkých sušících ručníků. Zakroucená a jemná mikrovlákna (Twisted Piles) dokážou absorbovat extrémně velké množství vody. Sušení s tímto ručníkem bude snadné, rychlé a méně namáhavé. 

Detailingový štětec NUKE GUYS:
Detailingový štětec Nuke Guys - dokonalý nástroje k důkladnému čištění těžko přístupných míst uvnitř i venku automobilu.
Čištění ráfků nejlépe provedete tak, že po aplikaci čističe Nuke Guys FELGENGEL na disky rozetřete a zapracujete přípravek pomocí štětce.

Impregnace REIFENGEL:
S impregnačním gelem na pneumatiky od Nuke Guys si můžete zajistit dlouhotrvající vzhled a lesk pneumatik, které zůstanou pružné a ochráněné, i když jste s ní již najezdili mnoho kilometrů.

Aplikační houbička ASC:
Jemná aplikační houbička pro pohodlné a konzistentní nanášení impregnace na pneumatiky nebo plastové díly v exteriéru i interiéru.


Inspirujeme automobilové nadšence a detailery v jejich životním stylu. Naše produkty mají šmrnc, který dodá vašemu vozu potřebnou jistotu.

V naší nabídce najdete výběr těch nejpotřebnějších přípravků pro každodení péči o exteriér i interiér vašeho vozu. Automšampony, impregnaci na pneumatiky, rychlý detailer, čistič interiéru, přípravek na čištění polstrování, čistič na okna, aktivní pěnu, čistič na kola s barevnou indikací a univerzální čistič na všechny povrchy, to vše a ještě víc máme v nabídce.

Chybět samozřejmě nesmí ani detailingové příslušenství, takže mycí houby a rukavice, mikrovláknové utěrky a sušící ručníky, detailingové štětce a detailingové kbelíky. A pro opravdové fanoušky značky máme i merch v podobě triček a mikin.

Všechny naše přípravky jsou vyrobeny v Německu!

Naše společnost je přímým dovozcem značky Nuke Guys Bavaria do České republiky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
Hmotnost: 1 kg
Objem: 1000, 500
Hustota mikrovláken: 1400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: