Bad Boys The Best of Detailing Box - Sada toho nejlepšího k péči o auto

2 200 Kč
4-6 pracovních dní
Unikátní sada autokosmetiky na péči o exteriér i interiér vozu. Vše v detailingové krabičce Bad Boys CZ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
The Best of Detailing Box

Vybrali jsem to nejlepší od Bad Boys, ty nejprodávanější a nejoblíbenější věci, a dali je do našeho Detailing Boxu.

Sada obsahuje alklaický autošampon, který si hravě poradí s jakoukoliv nečistotou. Autošampon má silné čistítí valstnosti a je na pěnu více než bohatý. Mytí automobilu se tak opět stane radostnou čiností a to i díky mycí rukavici, kterou v setu také najdete.
Nesmíme zapomenout ani na alukola, takže v sadě máte jeden z nejlepších čističů na kola Wheel Cleaner Bleeding s deironizací a druhý čistič Wheel Cleaner Bleeding pro pravidelnou údržbu s mírně alkalickým pH.
To nejdůležitější, ochrana laku, nebude v této sadě chybět. Jednak tu máme Ceramic Hydro Wax, který se aplikujete uhned po umytí ještě na mokrý vůz a rychlý detailer s příměsí SIO2. S naším keramickým detailerem získá vaše auto mokrý vzhled laku, bude luxusně odpuzovat vodu a nečistoty a ten lesk, to je prostě paráda. K detaileru budete potřebovat alespoň dvě mikrovláknové utěrky, které jsme do krabičky také přibalili.
Nesmíme zapomenout ani na interiér, takže zde máem interiérový dressing, který plasty ztmaví a dodá jim přirozený, nemastný, sytý a nelepkavý finiš. Další utěrka k otření plastů je také součástí sady.

Použití těchto přípravků je snadé, takže aplikaci zvládne i naprostý začátečník. S touto sadou dáte svému vozu základní péči, avšak s ohromujícím výsledkem.

Sada obsahuje:

Pro více informací o každém produktu, včetně návodu a bezpečnostních upozornění, stačí rozkliknout jednotlivou položku.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: