Bad Boys Starter Wash Detailing Box - Startovací sada autokosmetiky na exteriér

1 900 Kč
4-6 pracovních dní
Bad Boys Starter Wash Detailing Box - Startovací sada autokosmetiky na exteriér

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
Starter Wash Detailing Box

Sada obsahuje pH neutrální čistič na disky kol a odstraňovač zaschlého hmyzu z karosérie automobilu.
Základem každého mytí je pak autošampon, který je také pH neutrální. Efektivně, ale šetrně odstraní bežné nečistoty. K tomu nesmí chybět mikrovláknová rukavice z žinylkových vláken a mikrovláknový sušící ručník, který si hravě poradí s usušením celého vozu.
Přidali jsme i keramickou impregnaci na pneumatiky s aplikátorem a rychlý detailer pro okamžitý lesk a hloubku laku.
Pro dočištění detailů jsme přidali i štětec, který můžete použít na čištění kol nebo ostatní hůře dostupná místa na zbytku vozu, jako je mřížka masky a pod.

Použití těchto přípravků je snadé, takže aplikaci zvládne i naprostý začátečník. S touto sadou dáte svému vozu základní péči, avšak s ohromujícím výsledkem.

Sada obsahuje:


Podrobný popis produktů v sadě:

Wheel Cleaner Bleeding
Velmi účinný a rychle reagující odstraňovač brzdového prachu.
Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding od RRCustoms nekompromisně odstraňuje i brzdový prach z alukol. 
Wheel Cleaner Bleeding (dále jen WCB) je pH neutrální přípravek gelové konzistence, který specificky reaguje pouze s částicemi na bázi železa. Ve srovnání s ostatnímí agresivními přípravky, které mají často kyselé pH, je WCB bezpečný k použití na jakékoliv typy ráfků. Může být použit k čištění lakovaných, leštěných i chromovaných disků kol.

Autoshampoo
Koncentrovaný přípravek pro pravidelné mytí vozidel s fantastickou pomerančovou vůní. Velmi účinný, přitom je pH neutrální. Vysoce pěnivé složení zaručuje vysokou účinnost odstraňování nečistot. Nezanechává stopy. Bezpečný pro vosk a keramické povlaky.

Bug Remover
Šetrný odstraňovač zaschlého hmyzu z lakovaných, plastových nebo chromovaných částí automobilu bez nutnosti mechanického zásahu. Díky svému složení efektivně odstraní organické nečistoty jako je hmyz nebo trus z karoserie automobilu. Po aplikaci lze tyto nečistoty snadno odstranit pouhým opláchnutím proudem vody nebo setřením mikrovláknovou utěrkou.

Ceramic Tyre Dressing
Přípravek, který pneumatiky dlouhodobě vyživuje a dodává jim přirozený a sytý vzhled. Ceramic Tyre Dressing vytváří aktivní SiO₂ bariéru, která pomáhá chránit pneumatiky před vlivem povětrnostních podmínek, silniční špínou a oxidací. Proniká do struktury pneumatiky a vytváří hydrofobní povlak, který si déle udržuje lesk a rovnoměrný vzhled. 

Quick Detailer
Detailer je určen pro okamžitý lesk a ochranu laku automobilu. Dodává povrchu hluboký lesk, kluznost a hydrofobní efekt. Quick Detailer je perfektní booster lesku s naprosto snadnou aplikací. Quick Detailer stačí jednoduše nastříkat na lakovaný povrch a čistou mikrovláknovou utěrkou jej po laku rozprostřít a vyleštit do vysokého lesku.
Přípravek je možné nanést na mokrý vůz ihned po umytí a opláchnutí nebo na suchý povrch pomocí mikrovláknové utěrky.

Detailing Brush 24mm
Detailingový štětec na čištění detailů

Tire Applicator
Je ideální k použití na jakýkoliv typ povrchu, ale je hlavně určen k aplikaci impregnace na bočnice pneumatik.
Díky prohnutí aplikátoru docílíte rovnoměrného, přesného a efektivního nanášení přípravků.

Chenille Wash Mitt
Ultra jemné žinylky z mikrovlákna jsou ta nejvhodnější pro mytí automobilu. Extrémně savá mycí rukavice vám umožní umýt vůz šetrně a efektivně.

Sušící ručník
Ručník je tvořen z jemných mikrovláken, která jsou stočená. Díky této technologii je ručník schopen mojmout extremně velký objem vody. Bez problémů tak zvládne usušit celý vůz.

Mikrovláknová utěrka
Velmi jemná mikrovláknová utěrka vhodná k použití na finální práce na laku automobilu. Dokonale se hodí k leštění nebo stírání vosků, sealantů nebo detailerů.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
Hmotnost: 2 kg
Objem: 150, 500
Hustota mikrovláken: 1000, 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: