Bad Boys Quick Wash Detailing Box - Sada autokosmetiky k mytí auta na samoobslužné myčce

2 150 Kč
4-6 pracovních dní
Bad Boys Quick Wash Detailing Box - Sada autokosmetiky k mytí auta na samoobslužné myčce

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
Quick Wash Detailing Box

Vybrali jsem produkty od Bad Boys, se kterými bude mytí auta na myčce rychlé, snadné a zároveň velmi efektivní.

V sadě najdete hned dva čističe na kola, Neon a Bleeding. Bleeding si hravě poradní s brzdovým prachem, ale zvládne z laku sundat i polétavou rez. Neon je pak vhodný na každodenní údržbu disků kol. K důkladnému čištění kol jsme do sady přihodili detailingový štětec. Co v létě všichni nesnášíme je hmyz a na autě ještě víc. Takže odstraňovač hmyzu tady nesmí chybět. Je pH neutrální, takže je bezpečný pro jakýkoliv povrch a ochranu laku.
Až budete mít auto umyté, tak ještě na mokré auto nastříkáte náš Hydro wax, který jednak usnandní sušení, ale také zanechá na celém autě ochranný film. Již při oplachování uvidíte silně hydrofobní účinky. Dosušte ručníkem zbytky vody z laku a jeďte někam do stínu. Přichází na řadu náš top detailer na bázi keramiky, který jednak odstraní případné zaschlé kapky vody, ale co víc, laku dá ještě brutální lesk. Aplikuje se tak snadno, že během 15 miut máte hotovo. Bez námahy a beze šmouh.

Použití těchto přípravků je snadé, takže aplikaci zvládne i naprostý začátečník. S touto sadou dáte svému vozu základní péči, avšak s ohromujícím výsledkem.

Sada obsahuje:

Pro více informací o každém produktu, včetně návodu a bezpečnostních upozornění, stačí rozkliknout jednotlivou položku.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: