Bad Boys Interior Detailing Box - Sada autokosmetiky k čištění a údržbu interiéru

1 900 Kč
4-6 pracovních dní
Bad Boys Interior Detailing Box - Sada autokosmetiky k čištění a údržbu interiéru

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
Interior Detailing Box

Ucelená sada autokosmetiky pro kompletní péči o interiér vozu. Co v v našem Detailing Boxu najdete? Vše potřebné k vyčištění a následné ochraně a údržbě interiéru.

V první řadě je potřeba vyčistit plastové díly, tedy hlavně přístrojovou desku, dveřní panely atd. K tomuto účelu jsme do sady dali i detailingový štětec, který se dostane do všech zákoutí. Následně zbytky čističe setřeme mikrovláknovou utěrkou, kterých v sadě najdete několik. Abychom plasty ochránili a dodali jim svěží vzhled, použijeme interiérový dressing, který plasty vyživí, dodá jim systou a přirozenou barvu. Stačí jen nastříkat přímo na vyčištěný povrch nebo přímo na mikroutěrku a vetřít do povrchu. Interérový detailer je pak vhodný na údržbu takto vyčištěného a ošetřeného interiéru.
Čistič na textil můžete použít na čištění sedaček nebo čalounění, stropnice, koberečků a pod. S přiloženým kartáčkem to půjde samo.
Na závěr ještě vyčistíme okna. Čistý výhled je totiž nesmírně důležitý. Náš šetrný, ale velice účinný čistič na sklo můžete použít v interiéru, ale i na čištění zašpiněných oken z venku.

Použití těchto přípravků je snadé, takže aplikaci zvládne i naprostý začátečník. S touto sadou dáte svému vozu základní péči, avšak s ohromujícím výsledkem. Interiér vašeho vozu bude vypadat ještě lépe, než když auto vyjelo z výrobní linky :)

Pokud ve svém voze máte kožený interiér, máme přípravky nebo celé sady autokosmetiky určené pro vyčištění, impreganci a údržbu kůže.

Sada obsahuje:


Podrobný popis produktů v sadě:

Plastic Cleaner
Je ideální pro přípravu plastových prvků k aplikaci dressingu nebo ochrany. Přípravek je připraven k použití. Po vyčištění není třeba povrch oplachovat. Účinně se vypořádá se špínou a zanechá povrch čistý s přirozený finišem. Plastic Cleaner skvěle voní, takže při práci ucítíte příjemnou vůni.

Interior Dressing
Tato velmi účinná impregnace interiérových plastů s přirozeným výsledným vzhledem zanechá povrch nemastný, nelesklý a nelepkavý. Ošetřený povrch má příjemný a přirozený matný finiš. UV blokátory zabrání předčasnému vyblednutí plastu.
Stačí nastříkat a setřít mikrovláknovou utěrkou. Plasty okamžitě získají sytost a svůj původní vzhled.

Interior Detailer
Interiérový detailer pro každodenní péči o plastové části interiéru automobilu. Bad Boys Interior Detailer rychle a účinně čistí a oživuje plastové povrchy. Dodává plastům přirozený vzhled, chrání je před nadměrným usazováním prachu a zanechává povrch odolný vůči otiskům prstů. Detailer má nádhernou a svěží vůni lesních jahod.

Fabric Cleaner
Je připraven k použití a nevyžaduje ředění. Doporučuje se pro odstraňování nečistot ze sedadel, koberečků, čalounění a pod. Přípravek lze použít bez použití extraktoru. Příjemná, svěží vůně.

Glass Cleaner
Přípravek na čištění čelního skla, oken a zrcátek. Díky svým odmašťovacím vlastnostem je vhodný i na silně znečištěné skleněné povrchy v interiéru automobilu. Čištěný povrch zůstane beze šmouh a sklo zůstane déle čisté. Bad Boys Glass Cleaner má příjemnou grapefruitovou vůní.  

Mikrovláknová utěrka - šedá
Bezešvá mikrovláknová utěrka vhodná k použití na jakoukoliv práci nejen v interiéru vozu.

Detailingový štětec
Hodí se na vyčištění detailů.

Jemná kartáč
Jemné štětiny se hodí na čištění všech látkových povrchů.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
Hmotnost: 2 kg
Objem: 150, 500
Hustota mikrovláken: 1000, 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: