Bad Boys Exclusive Leather Set - Sada na čištění a impregnaci kůže v dřevěné bedýnce

3 000 Kč
Skladem, hned odesíláme
Bad Boys Exclusive Leather Set - Sada na čištění a impregnaci kůže v dřevěné bedýnce

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
Exclusive Wooden Leather Set

EXCLUSIVE LEATHER SET je dokonalý způsob čištění a ochrany koženého čalounění.
Vše v luxusní dřevené bedýnce.

Sada je vhdoná jako dárek nebo  pro opravdové autoobilové nadšence.

Sada obsahuje:

  • Bad Boys Leather Cleaner Strong Foamer 200 ml
  • Bad Boys Leather Conditioner Matt 100 ml
  • Bad Boys Leather Scent 30 ml
  • Bad Boys Leather Cleaning Brush 1 ks
  • Bad Boys Narrow Brush 1 ks
  • Bad Boys Soft Brush 1 ks
  • Bad Boys White Microfiber 4 ks

V sadě najdete čistič na kůži, kondicionér na vyživení kůže, kartáč na čištění a čtyři mikrovláknové utěrky 

Bad Boys Leather Cleaner Strong 200 ml:
Bad Boys Leather Cleaner je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje znečištění a skvrny z kůže. Díky svému silnému složení si dokáže poradit se zanedbanou kůží a bezpečně obnovit její původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy apod. Čistič kůže od Bad Boys jako jeden z mála voní po pravé kůži!
Ve speciální lahvičce vytvoříte bohatou pěnu.

Bad Boys Leather Conditioner Matt 100 ml:
Bad Boys Leather Conditioner je ideální pro kožené autosedačky a jiné kožené povrchy v interiéru automobilu. Používá se k impregnaci a výživě kožených povrchů. Přípravek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost, odolnost a vůni. Použitím kondicionéru Bad Boys Leather Conditioner se kůže stává opět měkkou a hladkou. Výsledný efekt je matný a přirozený. Bad Boys Leather Conditioner kůži změkčí a obnoví její původní barvy. Působí jako ochranná bariéra proti potencionálnímu poškození nebo znečištění.

Bad Boys Leather Scent 30 ml:
Nic nevoní tak příjemně jako vůně kvalitní nové kůže. Dodejte svému interiéru nepolapitelnou vůni nového vozu. Stačí nastříkat malé množství a můžete si užívat dlouhotrvající luxusní vůni. Lahvička o objemu 30 ml vydrží dlouho díky své mimořádné intenzitě a účinnosti.

Bad Boys Leather Cleaning Brush 1 ks:
Leather brush je velice účinný kartáč šetrný k čištěěná kožených povrchů v interiéru automobilu. Je vhodný i na čištění alcantarových sedaček.
je vhodný i k čištění textilních částí.

Bad Boys Leather NarrowBrush 1 ks:
Kartáč s měkkými umělými štětinami, který je ideální pro čištění všech zákoutí, detailů a čalounění. Nezastupitelný při čištění švů v čalounění sedadel a pro další aplikace, kde je vyžadováno šetrné čištění. Délka 120 mm, výška štětin 25 mm. 

Bad Boys Leather Soft Brush 1 ks:
Díky tvaru se mnohem lépe dostanete do těžko přístupných zákoutí. Je nenahraditelný při čištění švů v čalounění sedadel a při dalších aplikacích, kde je vyžadováno šetrné čištění.

Bad Boys White Microfiber 4 ks:
Vyjímečně hebké mikrovláknové utěrky pro setření zbytků čističe kůže a případných nečistot. Druhá utěrka na otření přebytku kondicionéru. Utěrky mají rozměr 30 x 30 cm. Dvě strany nutěrek abízejí různou délku vláken - jedna je plyšovější pro extra jemné čištění, druhá je ideální pro stírání nečistot.  


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: