Bad Boys Easy Peasy Detailing Box - Sada na rychlé umytí a ochranu auta

1 650 Kč
4-6 pracovních dní
Bad Boys Easy Peasy Detailing Box - Sada na rychlé umytí a ochranu auta

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRCustoms Bad Boys
Easy Peasy Lemon Squeezy Detailing Box

Sada obsahuje alklaický autošampon, který si hravě poradí s jakoukoliv nečistotou. Autošampon má silné čistítí valstnosti a je na pěnu více než bohatý. Mytí automobilu se tak opět stane radostnou čiností. nesmíme zapomenout ani na alukola, takže v sadě máte jeden z nejlepších čističů na kola. K umytí a čištění jsme do sad dali nezbytnou rukavici, detailingový štětec a pro usušení auta i středně velký ručník ze stočených mikrovláken.
Na závěr to nejdůležitější, ochrana laku. S naším keramickým detailerem získá vaše auto mokrý vzhled laku, bude luxusně odpuzovat vodu a nečistoty a ten lesk, to je prostě paráda. K detaileru budete potřebovat alespoň dvě mikrovláknové utěrky, které jsme do krabičky také přibalili.

Použití těchto přípravků je snadé, takže aplikaci zvládne i naprostý začátečník. S touto sadou dáte svému vozu základní péči, avšak s ohromujícím výsledkem.

Sada obsahuje:

Pro více informací o každém produktu, včetně návodu a bezpečnostních upozornění, stačí rozkliknout jednotlivou položku.


Podrobný popis produktů v sadě:

Wheel Cleaner Bleeding
Velmi účinný a rychle reagující odstraňovač brzdového prachu.
Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding od RRCustoms nekompromisně odstraňuje i brzdový prach z alukol. 
Wheel Cleaner Bleeding (dále jen WCB) je pH neutrální přípravek gelové konzistence, který specificky reaguje pouze s částicemi na bázi železa. Ve srovnání s ostatnímí agresivními přípravky, které mají často kyselé pH, je WCB bezpečný k použití na jakékoliv typy ráfků. Může být použit k čištění lakovaných, leštěných i chromovaných disků kol.

Autoshampoo
Alkalický autošampon s vylepšeným složením má mnohem lepší čisticí vlastnosti než běžný autošampon s neutrálním pH. Je určen k odstraňování silných nečistot z karoserie, ale zároveň je bezpečný pro tvrdé vosky a keramické povlaky. Zcela bezpečný pro lakované části, ráfky, gumová těsnění a okna.

Ceramic Detailer
Přípravek s příměsí SiO₂ pro okamžitý lesk a ochranu laku automobilu. Náš keramický detailer je rychlým, jednoduchým a účinným řešením pro prodloužení životnosti a výkonu všech keramických povlaků. Funguje výborně i jako soběstační protekční detailer, který dodá i neošetřenému laku vyjimečnou hloubku a lesk.

Detailing Brush 24mm
Detailingový štětec na čištění detailů

Chenille Wash Mitt
Ultra jemné žinylky z mikrovlákna jsou ta nejvhodnější pro mytí automobilu. Extrémně savá mycí rukavice vám umožní umýt vůz šetrně a efektivně.

Sušící ručník
Ručník je tvořen z jemných mikrovláken, která jsou stočená. Díky této technologii je ručník schopen mojmout extremně velký objem vody. Bez problémů tak zvládne usušit celý vůz.

Mikrovláknová utěrka
Velmi jemná mikrovláknová utěrka vhodná k použití na finální práce na laku automobilu. Dokonale se hodí k leštění nebo stírání vosků, sealantů nebo detailerů. Balení 2 ks.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady kosmetiky
Hmotnost: 2 kg
Objem: 500
Hustota mikrovláken: 1000, 380

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: