Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1188 hodnocení
5
1164x
4
6x
3
5x
2
0x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Nejspokojení
Avatar autora Rostislav Šikl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
Přehledné stránky, rychlé dodání zboží. Pozoruji, jak se sortiment rozrůstá, takže se tu snažím postupně objednávat více věcí, pokud potřebuji něco na auto. Ceny jsou občas trochu vyšší, než na jiných eshopech, kde mám též dobrou zkušenost, ale je pro mě jednodušší prohledávat sortiment zde, kde jsou věci pouze pro BMW, než na webech, kde je míšený sortiment pro většinu značek a musím si přes OEM čísla ověřovat, jestli je to opravdu pro mé auto :D
JZ Avatar autora Josef Zboran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.2.2025
Doporučuji obchod
VG Avatar autora Veronika Gründlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2025
Avatar autora Antonín Šafář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2025
MG Avatar autora Miroslav Gregor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2025
FM Avatar autora Filip Matoušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2025
ŠL Avatar autora Šimon Lastovica Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2025
PP Avatar autora Patrik Pololáník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.2.2025
DM Avatar autora David Matuška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.2.2025
TR Avatar autora Tomáš Rukavička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
JH Avatar autora Jan Holec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
jsem spokojen
VC Avatar autora Vlastimil Charvát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
LK Avatar autora Libor Kopecky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
OS Avatar autora Oskar Sviták Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
DH Avatar autora Daniel Hrdinka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
LK Avatar autora Libor Kopecky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
LM Avatar autora Libor Macek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
Rychlé doručení, spokojenost se vším
LJ Avatar autora Libor Jung Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2025
Objednával sem carbon madla do BMW X6 a musím pochválit rychlé vyřízení objednávky, komunikaci s obchodem, rychlé dodání a vše sedí v interiéru jak má 👍

Ovládací prvky výpisu

1188 položek celkem