BMW M přichází s centrální středovou maticí kol

Program BMW M Performance nabízí širokou škálu doplňků navržených k vylepšení výkonu, estetiky a celkového zážitku z jízdy modelů BMW M.

Jedním z výrazných prvků tohoto programu jsou nová kola s centrální středovou maticí, technologie přímo převzatá z motorsportu, která má přinést do vysokovýkonných silničních vozů nádech závodní atmosféry. 


centralni-matice-bmw-min

Klíčové rysy kol s centrální středovou maticí:

1. Optimalizovaná hmotnost a design: Přídavné produkty z programu BMW M Performance nejenom zlepšují mnoho současných modelů BMW, ale také dodávají další nádech motorsportové atmosféry vysokovýkonným sportovním vozům od BMW M GmbH.  Lehká kovaná kola s centrálním zámkem se vyznačují optimalizovanou hmotností, emotivně působivým designem a technologií převzatou z motorsportu, která se propojuje s ložiskem kola.

2. Význam pro závodní prostředí: Kola s centrální maticí byla vyvinuta pro motorsport, kde umožňují zejména rychlé výměny kol a tím i krátké zastávky v boxech.  Namísto obvyklých pěti šroubů je každé kolo připevněno k náboji kola pouze jedním centrálním šroubem, což zajistí extrémně pevné spojení s utažením kroutícího momentu 930 Nm.

3. Rychlá výměna kol: Tato technologie nejenom přináší dojem čistého závodního DNA během výměny kol, ale také snižuje otáčivé hmotnosti a optimalizuje exkluzivní vzhled pomocí charakteristického designu v oblasti náboje.

4. Dostupnost pro vybrané modely: Kola s centrální maticí jsou momentálně nabízena v programu Originálních příslušenství BMW pro modely jako BMW M2, BMW M3 Touring Competition, BMW M3 Sedan, BMW M4 Coupe a BMW M4 Cabrio.

centralni-matice-bmw-3-min

centralni-matice-bmw-2-min
BMW M Performance kola s centrálními maticemi poskytují nejen vizuální dojem spojený s motorsportem, ale také zdůrazňují výkonnostně orientovaný charakter vozidel, která jsou nimi vybavena.