BMW E60 530d 160kW od SilverMonkeyCZ

BAWODEAL GARAGE ti představuje BMW E60 530d 160kW od SilverMonkeyCZ! 

Zajímá tě více ohledně tohoto báwa? Neváhej se zeptat v komentářích!


 bawodeal-garage-profil-min 

MAJITEL:SilverMonkeyCZ

Technické parametry BMW 

MODEL: E60

ROK VÝROBY: 2003

OBSAH: 3.0d

kW: 160

PŘEVODOVKA: Manuální

BARVA: Orient Blau

PALIVO: Diesel

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA: 7l/100km


Příběh o BMW

Příběh začíná v době, kdy jsem měl odpor k bmw, audi i mercedesu a sám jsem jezdil dvojkovou ,,ovcí" . Bratr potřeboval odvézt své BMW E60 do autodílny kde dělá, protože on tam jel vozem otce. Poprosil mne, abych mu ho odvezl. Po příjezdu tam, jsem úplně změnil názor na BMW a už jsem přemýšlel, kde ho sehnat. Naštěstí se do měsíce ukázala na dílně jedna k mání od chlapíka, co potřeboval peníze a auto vypadalo více než slušně. Neváhal jsem a skočil po něm.

Píše se rok 2020, kdy jsem si ho pořídil a jsme spolu do teď. Za tu dobu nás minulo necelých 100tkm a servis za zhruba 26tis. Když se nepočítá běžný servis (olej, brzdy atd..). Nečekal jsem, že mě to auto bude tak bavit a že s ním budu tak spokojen. Ani po třech letech mě neomrzelo. Zatím, co jsem udělal je interiér. Což byla priorita, protože jsem tam měl roztrhanou a špinavou světlou kůži. Pořídil jsem  černý interiér z Mpacket vozu a namontoval ho i s napojením el. sedaček. s výhřevem (původně byly poloelektrické bez výhřevu) . Výměna MASK-u za CCC Professional a původní repro vyměněno za Hifi Systém z E61. Koupě, oprava a lakování Alu Style 124 do Oranžové lazury. Do budoucna plánuji vnější Mpacket, udělat duplex, ducktail a poté celolak do jiné barvy. Zatím se rozhoduji mezi třemi barvami. A rozhodně jiná kola, minimálně R19. Styl zatím nevím, ale myslím si, že originál Style 166 nejsou zrovna k zahození. A samozřejmě také úprava hudby, kde se také stále rozhoduji, zda sehnat Logic7 nebo dát jinou variantu, například co nabízí Ahifi.cz za 27tis., nebo 53tis. To je myslím zatím vše, co bych Vám mohl o mém vozu sdělit.

 


Fotografie E60 530d

bmw-e60-530d-160kw-od-silvermonkeycz-1-minbmw-e60-530d-160kw-od-silvermonkeycz-2-minbmw-e60-530d-160kw-od-silvermonkeycz-3-min


Sleduj majitele na sociálních sítích!

INSTAGRAM: @silvermonkeys_e60


 

Chceš aby i tvoje báwo bylo vidět? Zapakuj ho do BAWODEAL GARAGE!

rozumime-baworstine-profil-min

Chceš vidět komentáře a komentovat? Přihlaš se v prohlížeči do Facebooku. Komentáře se poté zobrazí.